עברית

כדורגל מסוג אחר הוא אפשרי! פרטיזן מינסק מציגה עצמה

בבלארוס ישנו מועדון כדורגל מיוחד. עד שנת 2010 נקרא המועדון מטס ריפו. המועדון נכנס לתודעה לאו דווקא בשל השיגיו המקצועיים אלה לנוכח סצנת האוהדים האנטי פאשיסטים שהתפתחה בקרב אוהדיו. אוהדים אנטי פאשיסטים היו ועודנם תופעה יחודית במזרח אירופה. כיום שמו של המועדון הוא פרטיזן מינסק והוא מנוהל על ידי אוהדיו. האוהדים הצליחו לייצב מחדש את המועדון לאחר שפשט את הרגל בתחילת 2012. אוהדי הקבוצה נתמכו על ידי קמפיין סולידריות בינלאומי בתחילת השנה שעברה. דרך פעולות שונות, הצליחו אוהדי מקבוצות ברחבי אירופה להסב את תשומת הלב אל מצוקתו של המועדון וגייסו כסף למען הצלתו.

מועדון הכדורגל פרטיזן מינסק יציג עצמו לאוהדיו הבינלאומיים במהלך טורניר סולידאריות שיערך בגרמניה מה-15 עד ה-23 במרץ. יתקיימו משחקי ידידות עם הקבוצות טניס בורוסיה ברלין, ויקטוריה המבורג, סנט פאולי, הכוכב האדום לייפציג ובאבלסברג 03. מועדון הכדורגל המחודש פרטיזן מינסק יגיע לגרמניה בסגל מלא הכולל את הנהלת המועדון ואוהדי הקבוצה. הטורניר יכלול בתוכו אירועים אינפורמטיביים בברלין, המבורג, רוסטוק ולייפציג.

אנו ברית של אוהדים מקבוצות סנט פאולי, באבלסברג, הכוכב האדום לייפציג, טניס בורוסיה ברלין, ויקטוריה המבורג ואלטונה 93. ברצונינו להציג לכם את מועדון הכדורגל פרטיזן מינסק, במטרה להוכיח כי הרעיון של כדורגל אחר חי ובועט, אפילו במזרח אירופה. אנו מזמינים אותם להצטרף אלינו למשחקי הידידות. באו לחגוג איתנו!

תמכו בפרטיזן מינסק – כולנו מאוחדים יחדיו נגד פאשיזם